Hakkımızda

Evrecar™ Fleet Car Rental

Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde 2020 yılında kurulmuş olup, kurumsal firmaların ihtiyaç ve bütçelerine uygun her marka ve model araç için filo kiralama hizmeti vermektedir. Geniş araç ve referans yelpazesi ile sunulan filo kiralama hizmeti; şirketlere en iyi hizmeti sunmayı, ayrıcalıklı araç ve filo çözümlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmeyi misyon edinir. Kurumsal hayatın başarıya ulaşmasında ve işlerin daha hızlı işlemesinde ulaşım araçlarının vazgeçilmez bir unsur oluşunu, Evrecar™ var oluş sebebi olarak açıklamaktadır. Operasyonel anlamda farklı iş kollarında faaliyet gösteren Dalgıç Şirketler Grubu çatısı altında bulunan bir marka olması sebebiyle yoğun kurumsal süreçlere hızlı, pratik ve kolay çözümler Filo Araç Kiralama adına Evrecar™ tarafından kolaylıkla sağlanır.

Evrecar™ Müşteri İlişkileri Ekibi, ihtiyaç duyulan her zaman diliminde ulaşılabilir olmak anlayışıyla hizmet vermektedir.  Satış sonrasındaki işleyiş, marka adına asıl memnuniyetin sağlanması gereken konudur. Bu sebeple kullanıcı deneyimlerinden doğan referans ağı ile filo kiralama hizmetinde öncü olabilmek, Evrecar™ vizyonunu oluştur. 

Araçlar; değişkenlik gösteren hava şartlarına, teknolojiye ve kullanıma bağlı olarak ihtiyaçlara yanıt vermemeye, günün gerektirdiği konforu sunmamaya başlayabilir. Bunun bilincinde olan Evrecar™ bünyesinde en fazla 4 yaşına kadar araç bulundurur. Bu sayede aranılan konfor ve teknoloji, maksimum seviyede kullanıcıya sunulur.

Dalgıç Şirketler Grubu; 30 yılı aşkın tecrübesinin içerisinde, otomotiv sanayisine de birçok alanda faaliyet göstererek yer vermiştir. Otomotiv özelinde plastik ve metal her parçanın üretiminden başlayarak günümüze ulaşan tecrübe Evrecar™ ile Kurumsal Filo Kiralama hizmetine de ayrıca dönüşmüştür.

Dalgıç Kalıp A.Ş.

DLG Plast Otomotiv Plastik İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Dalgıç Makine A.Ş.

Dalgıç Global İç ve Dış Tic. A.Ş. 

Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan şirketlerdir. Faaliyet gösterdikleri alanlarda lider rol üstleniyor olmaları ile referans edinmenin asıl başarı olduğunu kanıtlamışlardır.

Zamanında teslimat, şirketlere özel avantajlar, en iyi kaliteyi minimum fiyatlarla sunan cazip rental seçenekleri ile Evrecar™ a müşteri temsilcilerine 0 (216) 394 3636 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. 

Evrecar™ Araç Filo Kiralama

Saygılarımızla